Prakaito dvelksmas
CC2016 ECC2016 iššūkis: norą varžytis žlugdantis apps'as
Ieva Dirmaitė

„European Cycling Challenge 2016“, arba trumpiau ECC2016, pakvietė Europos miestus tarpusavyje varžytis jau penktą kartą. Šiame dviračių iššūkyje dalyvauja ir Lietuvos miestai, tarp kurių ir Vilnius. Projekto idėja tikrai puiki, bet techniniai sprendimai dar tikrai reikalingi patobulinimo.

Skaityti daugiau
wealthladdermagazine.com Tikri sveikatos patarimai arba kaip nesijausti alkanam, laikantis dietos?
Aistė Valiauskaitė

Gerai išsimiegokite, nepasiduokite stresui, valgykite sveikai, jei norite numesti svorio, valgykite 1200-1500 kcal, gerkite daug vandens, nepamirškite pabūti gryname ore – visi šie patarimai kartojasi, kad ir kokį sveikatos puslapį ar žurnalą vartytumėte, tai lyg gidas, kaip sveikai gyventi. Nesiginčysiu – gal jie ir veikia, bet parodykit man aktyvų jauną žmogų, kuris tikrai galėtų patarimais sekti.

Skaityti daugiau
malextra.com Vietoj svarelių – šluota
Aistė Valiauskaitė

Kiekvieno šeštadienio dienotvarkėje yra 2 valandos, skirtos neišvengiamybei. Atsikeli, pavalgai pusryčius ir matai, kaip slenkant minutėm, atrodo, kad dulkių daugėja akyse, o vonios kriauklė atrodo kaip mėnesį nevalyta, todėl tenka atsidaryti chemijos pilną spintelę ir griebti bent kelis iš tos krūvos skudurėlių. Nesu pedantė, bet skraidantys dulkių gumulai kažkaip neatrodo patraukliai. Po tų 2 valandų pagaliau gali atsidusti, norisi tik griūti atgal į lovą, o nuo kaktos bėga prakaito srovelės. Skaičiuojantiems kalorijas – neprasta statistika: valant sudeginama apie 175-250 kcal per valandą, taigi per tas 2 valandas galima „išvalyti“ ir 300-500 kcal. Vis dėlto – kaip tinkamai švarinimąsi paversti treniruote?

Skaityti daugiau
pinterest.com Kodėl aš metu sporto klubą?
Aistė Valiauskaitė

Mano sporto klubas labiau ne klubas, o „kačialka“, kur yra viena treniruoklių salė ir nemaža dalis lankytojų ten gyvena ir yra tikri raumenų kalnai. Labai džiaugiausi, kad vieta pasportuoti yra visai šalia darbo – nuo vieno iki kito įėjimo – vos 50 metrų. Pasportavusi prieš darbą jaučiausi jau daug nuveikusi, netgi susidariau asmeninę programą, tačiau praėjo vos daugiau nei mėnuo ir entuziazmas dingo. Kodėl?

Skaityti daugiau
http://www.someecards.com/ Sporto siaubai (II): nesportuojantys
Aistė Valiauskaitė

Prieš kelias savaites pradėtoje serijoje jau aptariau, kokie treneriai man varo siaubą. Šiandien apie tuos, iš kurių sulauki labai įdomių klausimų ir pastabų. Tiesa, „siaubais“ juos vadinti gal ir nėra labai tikslu, gal labiau tiktų „facepalmai“. Apie ką aš? Apie tuos, kurie visai netyčia pasako įdomių dalykų ir nors ant jų pykti negali, bet jų tiek daug, kad visi puikiai susidėlioja į kelias grupes:

Skaityti daugiau
One billion Reps Sporto klubų siaubai (I): trenerių tipai
Aistė Valiauskaitė

Nesvarbu, ar einate į sporto salę, ar į kokius nors grupinius užsiėmimus, jei sportuojate ne tarp 4 namų sienų, greičiausiai teko susidurti su vienu kitu treneriu. Visi žino, kad sportas man patinka, nežinau, ar esu pakankamai profesionali, kad galėčiau tai vadinti savo hobiu, bet jis dažnai pataiso kitus dalykus, kurie gyvenime eina ne taip, kaip turėtų. Dažnai, bet ne visada, o viena to priežasčių (gali būti, kad kitos priežastys nuguls kituose įrašuose) – išrankumas treneriams.

Skaityti daugiau
www.fitness.makeupandbeauty.com nuotr. Sporto lentyna spintoje: apie aprangą laiku ir vietoje
Ieva Dirmaitė

Sporto salė ir makiažas, krepšinio varžybos ir treningai, šuns vedžiojimas ir sportbačiai - kaip sporto drabužių lentyną naudoti pagal paskirtį, o ne dėl to, kad patogu? Keletas patarimų, kaip netapti apkalbų objektu, nes tiesiog pasirinkote tą drabužį, su kuriuo jaučiatės patogiausiai.

Skaityti daugiau
instagram Rudens bėgimo gidas
Aistė Valiauskaitė

Atsikeli – dar tamsu. Eini iš darbo – jau tamsu. Šalta ir nuotaikos nėra. Bėgimo batai ima liūdėti nenaudojami. Niekas nepaneigs, kad keli kilometrai tą nuotaiką pakeltų. Bėgioti galima ir rudenį.

Skaityti daugiau
Lietuvos rinktinėje šiemet kartų kaita Nebetyli sirgaliai: 5 priežastys, kodėl man patinka krepšinis
Ieva Dirmaitė

„Nebetyli sirgaliai, nebemiega ant žemės kamuoliai“, – visiems iki skausmo girdėti ir atmintinai išmokti dainos žodžiai. Dainos, kuri pakeitė... Na, gerai, nepakeitė, bet stojo lygia greta šalia Marijono Mikutavičiaus sukurto himno Lietuvos krepšiniui – taigi, visi choru, jei ne tris milijonus plešia, tai nebetyli, nes gi sirgaliai. Nors iš esmės tai vienas ir tas pats. Kaip ir kalbos apie tris milijonus krepšinio teisėjų.

Skaityti daugiau
Riedučiai, www.keturivejai.lt nuotr. Bent vieną vasaros dieną... riedėk!
Ieva Dirmaitė

Ko gero, skaitote antraštę ir klausiate savęs, kur šita (turite omeny mane) man čia siūlo riedėti? Ne, ne apie patarlę obuolys nuo obels netoli čia kalbu... O apie vieną smagiausių vasaros laisvalaikio užsiėmimų, kurį galima įgyvendinti tiek su komanda, tiek individualiai. Riedučiai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori suderinti pramogas ir sportą vienu metu.

Skaityti daugiau
1
2 3 4 5