Penktadienis, 13-ta diena, pilnatis. Šiandien įvyks begalė avarijų, greičiausiai, pamesite piniginę, užkliūsite ir vidury gatvės griūsite lygioje vietoje, dar gali būti, kad paliks vaikinas/mergina, pajusite, kad priaugote kokį kilogramą ar kelis, išsipilsite ant savęs kavą. Tai geriau visai iš namų neit. Žinoma, galėsite sakyti – suveikė nelemta penktadienio 13-tos magija, o dar ir pilnatis prisidėjo. Penktadienis 13-ta laikoma bloga diena, nes esą tada nusikalto Ieva su Adomu ir buvo išvaryti iš Rojaus. Juk ne patys kalti, suveikė 13-tos ir penktadienio junginys.

Mielieji, ir man sunku buvo išaugti iš magiško Hario Poterio amžiaus, bet pamirškite visokius „Twilight‘us“ – joks vilkolakis jums šiandien neįkas. O jei nutiko viena iš išvardintų nelaimių, ko gero, neišsimiegojote, išgėrėte per mažai kavos, o ir šiaip (prašau, neįsižeiskite) esate kėrėpla.

Skaičius 13 nuo seno asocijuojamas su velniu. Kai kurie pastatai užsienyje neturi 13-to aukšto, gatvėje nėra 13-to namo. Esą  yra 12 mėnesių, laikrodyje 12 valandų, o 13-ka jau kažkaip ne taip, netvarkingai. Po velnių, aš norėčiau vietoj 12 valandų turėti 13, o dar vienas mėnuo per metus tuo labiau nesutrukdytų.

Pilnatis. Ne, pilnatis man nepatinka. Kažko sutrinkta miegas, bet ir čia yra pliusas – kai atsibundi vidury nakties ir matai sau dailų apvalų mėnulį. Tik užjaučiu BPC darbuotojus, kurie sulaukia ne vieno kažkokiu būdu mėnulio paveikto keliom dienom išprotėjusio žmogaus skambučio.

Penktadienis. Kažkam rimtai užkliuvo penktadienis? Geriausia savaitės diena? Spėju, kad penktadienio vakarą dauguma net neatsimena, kelinta mėnesio diena, kad šiandien ta nelemta 13-ta, o kad pilnatis supras tik naktį iš baro eidami namo.

Kam apsunkinti sau gyvenimą? Švęskim penktadienį mėnesienoje su kokiais 13 draugų!

*Iliustracija iš Tumblr.com