Mano gimtadienis dar po poros savaičių, bet visada jam artėjant apgalvoju, kokie buvo tie metai, ką išmokau, ką sužinojau, kokios naujovės atsirado gyvenime, ką reikėtų pakeisti ar sužinoti kitąmet. Praėjo 25-eri metai ir yra dalykų, kurių iki šiol niekaip negaliu „išrišti“:

 1. Žmonių, kurie negeria kavos. Kaip jūs išgyvenat, mielieji? Rimtai – paaiškinkit.
 2. Neskaitančių. Čia plėstis nereikia. Jei yra nesuprantančių šio punkto, tai tie nesuprantantys akivaizdžiai knygą į rankas paima ne dažnai.
 3. Žmonių, kurie aiškina, kad sportuodamas tik susigadinsi sveikatą, o patys niekada nėra bandę pajudėti daugiau nei nuo namų iki mašinos.
 4. Žmonių, kurių gyvenimas: „Darbas-namai-maistas-TV-miegas“.
 5. Keikiančių Lietuvą (ir ypač tų, kurie tai daro Londono kavinėje plaudami indus).
 6. Žmonės, kurie didžiuojasi niekiniais savo ar vaikų pasiekimais. Anksčiau tėvai didžiuodavosi, kai vaikas išmokdavo sunkesnį žodį ar pradėdavo skaityt. Dabar, pasirodo, vaiko pasiekimas - „selfie“ darymas. Supermamytė supertėveliui: „mažytė jau išmoko „selfį“ pasidaryt, duok savo iPhoną, parodys. Ot šaunuolytė“ (tikra istorija).
 7. Supermamyčių ir supertėvelių apskritai. Iš kur jie išdygo ir kaip tai sparčiai išaugo jų populiacija.
 8. Nieko nedarančių, bet sakančių „Likimas man niekaip neatneša laimės“.
 9. Tikinčių, kad jų likimas (ir laimė) slypi loterijos biliete.
 10. Mielai n skaičių valandų leidžiančius prie viryklės dėl įspūdingai ypatingo patiekalo. Aš jus gerbiu, bet yra paprastesnių patiekalų ir, kas svarbiausia, įdomesnių užsiėmimų.
 11. Vėluojančių ir nepranešančių apie tai. Jau rašiau apie tai – „your time is not more important than my time“.
 12. Visų gyvūnų mylėtojų. Viskas su jais gerai, tiesiog gali mylėti savo gyvūną, gali mylėti kates/šunis/gyvates, bet „susilydyti“ pamačius bet kokį judantį padarą? Nesuprantama.
 13. Merginų, kurios į WC visada eina kartu, svarbiausia, susikabinusios.
 14. Tų, kurie gyvenimą „stato ant“ P. Coelho citatų. Pasigooglinau populiarių: „... bet kuris darbas užsibaigia tada, kai pasiekiamas tikslas“; „... tobulėjant vienam dalykui, tobulėja ir visa, kas yra aplinkui“. Ir visa ko viršūnė: „Pagaliau meilė, pasak persų išminčiaus, tai liga, kurios nė vienas žmogus nenori išvengti. kas ja suserga, nesistengia pasveikti, kas nuo jos kenčia, nenori būti išgydytas“ (kažkokiam citatų puslapį gavus 4,7/5 įvertinimą. Jūs rimtai?
 15. Tų, kurie nori, kad baigtųsi vasara ir ateitų vėsesnis periodas (tai yra -30).

Gal ir gerai, kad jų nesuprantu...vis dėlto sąrašas nebaigtinis.