Iš oro
Nuotr. www.spelldesigns.com Kaip išgyventi muzikos festivalyje?
Ieva Belickienė

Galbūt šis straipsnis yra kiek pavėluotas, mat šios vasaros liko vos viena savaitė ir dauguma muzikos festivalių jau praėjo, tačiau vienintelis festivalis, kuriame dalyvauju jau šeštus metus iš eilės, dar laukia manęs paskutinį rugpjūčio savaitgalį. Kalbu apie alternatyvios ir neo folkloro muzikos festivalį „Mėnuo Juodaragis“. Save labiau priskiriu prie populiariosios muzikos mėgėjų. Na, pavyzdžiui, indie rokas yra visiškai pakankamas rokas mano ausims. O štai šiame festivalyje vyrauja kiek sunkesnė muzika, labiau skirta pakratyti ilgaplaukes galvas ir barzdas. Tad kodėl aš ten važiuoju? Mano atsakymas – dėl atmosferos ir žmonių. Ten visuomet sklando kažkokia taiki ir jauki nuotaika, o festivalio dalyviai – kultūringi ir ramūs. Kitaip tariant, Juodaragyje per galvą iš alaus butelio tikrai negausi ir besišlaistančių girtuoklių nepamatysi.

Skaityti daugiau
 Salotų receptas, kurį parsivežiau iš Graikijos. Išbandom?
Ieva Belickienė

Kaip ir kiekvienais metais, kai tiek namie, tiek lauke spaudžia žiemos šaltis, aš pradedu planuoti vasaros atostogas. Daug smagiau laukti pavasario, kai svarstai, kurias vietas aplankyti ir kokius įdomius dalykus pamatyti svečioje šalyje. Šiais metais mūsų kelionės tikslas buvo Graikija. Nekantrauju jums pristatyti straipsnių ciklą apie nuotykius Atėnuose ir Kretos saloje, tačiau kantrybės, atsiminimams sudėlioti reikia laiko. Bet šį kartą apetitui sužadinti papasakosiu jums apie graikiškas salotas. Ne, ne tas, kurios pagarsėjusios šiuo pavadinimu, bet tas, kurios jo išties nusipelnė.

Skaityti daugiau
 „Anoniminių asilų klubas“: patarimai, norintiems išmokti keliauti „lengvai"
Ieva Belickienė

Esate iš tų žmonių, kurie į kelionę pasiima didžiausią lagaminą (ar net kelis), susikrauna į jį pusę savo drabužių spintos, nuo vonios lentynos nušluoja visus turimus asmens higienos priemonių buteliukus ir dar dėl viso pikto įsimeta lygintuvą, plaukų džiovintuvą ir tik per plauką atsisako vazono su mėgstama gėle, mat ši jau nebetelpa į lagaminą? Jei atsakymas teigiamas, kviečiu stoti į „Anoniminių asilų klubą“. Tik neįsižeiskite. Omenyje turiu ne jūsų protinius gebėjimus, o tik užsispyrimą su savimi tampyti kalną daiktų. Prisipažinsiu, aš irgi priklausau šiam klubui, tačiau dedu visas pastangas, kad išbrisčiau iš priklausomybės liūno.

Skaityti daugiau
Tikrasis Eddie Edwardsas, moviepilot.com nuotr. 1988 - mano gimimo metai. Kalgario žiemos olimpinės žaidynės - erelis Edis nusileido!
Ieva Dirmaitė

Keturi Vėjai pradeda trumpų istorijų ciklą apie netikėtai atrastus ir mus įkvepiančius žmones, įvykius, istorinius faktus ar veikėjus, kilusias idėjas, technologinius išradimus mūsų gyvenimui palengvinti, kuriuos vienija bendra ašis - tai mūsų gimimo metai. Kadangi esame gimusios 1988-aiais, tai toks ir pavadinimas - „1988 - mano gimimo metai“. Pirmasis tekstas apie sportininką, kuris užaugino savo svajonę vykti į Olimpiadą ir atstovauti savo šaliai. Tai - Eddie Edwardsas, geriau žinomas erelio Edžio (Eddie The Eagle) vardu.

Skaityti daugiau
 Paleo dieta arba kaip aš bandau savyje pažadinti urvinę moterį
Ieva Belickienė

Mane visuomet labai erzino ir tebeerzina įvairios dabar ypač madingos dietos, tokios kaip vegetarizmas, veganizmas, žaliavalgystė ir panašios. Galbūt todėl, kad jos skatina gerokai apriboti savo maisto racioną ir teigia, kad grauždamas lapus būsi labai sveikas ir laimingas. Tačiau, prieš keletą metų populiarių dietų sąrašą papildė dar viena – Paleo dieta. Pastaroji skatina maitintis sveikai, neatsisakant to, kas man yra labai skanu ir suteikia reikalingą sotumo jausmą – mėsos. Mat alkana aš tampu labai pikta. Madų nesivaikau ir daug ko nedarau vien todėl, kad taip daro visi, tad Paleo dietą atradau pati, galima sakyti netyčia ir visai neseniai.

Skaityti daugiau
cdn.playbuzz.com nuotr. Kas yra kas: draugas, bičiulis ar pažįstamas?
Ieva Dirmaitė

Neseniai ir vėl atsinaujinus gandams apie daugeliui puikiai žinomo serialo „Draugai“ (angl. Friends) sugrįžimą į žydruosius ekranus, susimąsčiau, ką šiuolaikinis žmogus vadina DRAUGU. Panašu, kad suvokimas, koks tai žmogus, yra pasikeitęs. Ir to suvokimo iškreipimą neretai lemia aktyvus socialinių medijų naudojimas ar netgi gyvenimas jose. Dažnai visiems imame taikyti tą patį - draugo - vardą. O kokie žmonės iš tiesų mus supa?

Skaityti daugiau
dreamstime.com nuotr. Keturi Vėjai sveikinu Jus su žiemos šventėmis!
Ieva Dirmaitė

Jaukių, stebuklingų Šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujų - 2016 - Metų!

Skaityti daugiau
memegenerator.net Facebooko prisiminimai: O kaip norėčiau aš vėl... Ar tikrai?
Aistė Valiauskaitė

Visažinis ir viską menantis – tokius epitetus dažnai gauna internetas. Panašūs žodžiai tinka ir socialiniams tinklams, ypač Facebookui, kuris ne tik atsimena, ką darėt aną vasarą, bet ir ką darėt šią žvarbią gruodžio dieną prieš 4-erius metus. Kasdien „On this day“ puslapis pasako, apie ką sukosi visos mintys – o apie ką jos sukasi dabar, matant tuos prisiminimus?

Skaityti daugiau
pinterest.com Kodėl aš netikiu horoskopais (bet juos paskaitau)?
Aistė Valiauskaitė

„Sužinok, kas laukia tavęs kitąmet“, „5 geriausios Zodiako ženklų savybės“, „Kuris Zodiako ženklas yra tau skirtas?“ , „Kokia spalva tavo Zodiako ženklui geriausia rengtis per Naujuosius?“ – tik nesakykit, kad akys visada praslysta pro tokias antraštes ir niekada nesate ant jų paspaudę. Aš galiu drąsiai pasakyti, kad esu. Ar dėl to imsiu ieškoti specifinio Zodiako ženklo atstovo, kad tiktų į draugus? Turbūt, kad ne.

Skaityti daugiau
www.appliste.cz nuotr. O jūs, vaikai, taip darykit, kaip Jurgelis daro!
Ieva Dirmaitė

Bjaurusis ančiukas irgi buvo kitoks, bet pagaliau virto gražuole gulbe. Kartais tiesiog geriau būti juoda avimi tarp likusių baltų užuot kartojus Jurgelio meistrelio elgesį. Šįsyk tinklaraščio įraše trumpai apie masių įtaką individui.

Skaityti daugiau
1
2 3 4 5